Eesti English Русский

                                       
                                     
 JUURU RAHVAMAJA

HELITERAAPIA KONTSERT


Gong SPA HELITERAAPIA KONTSERT
Juuru Rahvamajas 5. veebruaril kell 18.30 2021
 Osalusest ette teatades tasu
 15 eurot,
ilma ette teatamata osalus 20 eurot.
Läbiviijateks 
Kaushalya ja Alex
Kaasa matt ja pleed.
juuru@raplakultuur.ee, 529 0023 - Terje Kaur


GONG SPA HELITERAAPIA:
Oleme rõõmsad, et saame  kohtuda teiega ning luua helide SPA maastiku, mis tervendab ja toetab organismi.
Mängime Gonge, mis on valitud häälestuses, et tekitada binaural võnkeid. See aitab kuulaja ajul lülituda ümber meditatiivsele või ka unelainele. Kogu organism saab laetud ja immuunsüsteem toetatud.
Lisaks gongidele kõlavad meie helide SPA sessioonil ka kristallkausid, Tiibeti laulvad kausid, Rav-trumm, ookeanitrumm, ülemhelilaul ja trummide pehmed rütmid, Koshikellad.
See unikaalne helitervendusmeetod on olnud kasutusel juba aastatuhandeid. Tema juured ulatuvad kagu-aasiasse. Gongi peetakse üheks maailma vanimaks instrumendiks. Just nii nagu trummigi.
Gongidega loome naturaalseid alghelisid ja rütme, mis soodustavad muutunud teadvuse seisundite teket ja sügavat "ühenduse" tunnet kõiksusega.
Neid seisundeid võib käsitleda kui isiklikku praktikat ning samas ka kui füüsilise keha heaolu vibroakustilist massaži ja immuunsüsteemi "boostingut".
MEIST:
Oleme Kaushalya ja Alex (Jagaspace Gong SPA).
Oleme õppinud Eesti Muusika- ja Teartikadeemias muusikaterapeudiks ning Don Conreaux Gongmaster Training Õpetaja koolitusel.
Meie tänane tegevus on seotud kursuste läbiviimisega, koolitame välja gongimeistreid ja korraldame aktiivse muusikateraapia ringe. Laulu- ja trummiringe täiskasvanutele, loome ekstaatilise tantsuteraapia muusikat ja jooga muusikat.
Loe rohkem meie tegevuse kohta siit:
 
Kaushalya & Alex


«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv