Eesti English Русский

                                       
                                     
 JUURU RAHVAMAJA

TEATRIÕHTU - KAKS JUURU OMA TRUPPI - KAKS HEAD ETENDUST JUURU RAHVAMAJA LAVA RENOVEERIMISE TOETUSEKS

TEATRIÕHTU  - KAKS JUURU OMA TRUPPI JA KAKS HEAD ETENDUST JUURU RAHVAMAJA LAVA RENOVEERIMISE TOETUSEKS
11. detsembril kell 19  


Juuru Eduard Vilde Kooli näitering etendab Mel Gibsoni sõjafilmi "Hacksaw Ridge" ainetel loodud näitemängu "Desmond" Dramatiseerinud ja lavale seadnud Kalle Kõiv. 
Kalle Kõiv kirjeldab etenduse sündi nii: "Kui sul on näitlejad, kes on kolmel viimasel aastal järjest tulnud vabariiklikul kooliteatrite festivalil laureaatideks, siis ootavad nad sinult tõelist väljakutset!!! Midagi keerulisemat ma ei osanud välja mõelda (8. klassi tüdrukutele) aga tundub, et nad saavad jälle hakkama."

Osatäitjad: Liisi Karen, Laura Karen, Liis Juganson, Eneliisa M. Shmidt

   

Juuru Teater  "Kus on eestlaste rõõm ehk algelisest inimloomast inimeseni"
Autor ja lavastaja Terje Kaur pälvis Raplamaa Harrastusteatrite festivalil 2020 sama etendusega parima lavastaja preemia.
Ehkki etendus nägi ilmavalgust 2019. a suvel "Tagasi Mahtrasse" üritusel, tundub lugu praegusel kriisiajal veelgi aktuaalsem. Kui harjumuspäraselt kulgevas elus hoiab eestlane tihti erimeelsused enda teada, siis nüüd on meie tumedam pool palju nähtavam. Hämmastavalt lihtne on valida hukkamõist ja naeruvääristamine teistsugust vaatenurka kohates, süüvimata teemasse ja tagamaadesse. Nii kerge on  näidata näpuga ja otsida süüd teistes, märkamata iseenda hirmu, viha ja seda pimedat urgast, kus muudki varjul on.

Etenduses mängivad Kristo Kiviaru, Tiit Tõnnus, Leela Ehasalu, Liis Lember,  Urve Tomberg, Kaupo Liiv, Liisi Karen.

  


Veel sellel aastal plaanime ära remontida oma LAVA, kus mõlemad trupid iga nädal proove teevad. Lava on meil tõesti väga pinnuline ja niru ning ei jõua kuidagi ära oodata kogu maja removeerimist. Lava tarvis oleme toetuskohvikuid korraladades kogunud 1400 eurot, lisaks on koroona ajal tegevusi olnud pisut väiksem ning saab näpistada ka rahvamaja eelarvest ürituste arvelt.
Panus lava toetuseks 7 eurot või vastavalt võimalustele.

«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv