Eesti English Русский

                                       
                                     
 JUURU RAHVAMAJA

JUTU JA MUUSIKA ÕHTU

JUTU JA MUUSIKA ÕHTU - PIRET PÄÄR JA ANDRE MAAKER
Piret Päär ja Andre Maaker on kaks suurepärast meistrit ja teerajajat. Nende tuntus ulatub Eesti piiridest väljaspoole ning nende lugude puudutus ulatub sügavale kuulaja südamesse.
JUTU JA MUUSIKA ÕHTU
12. novembril 2020
Õhtule on oodatud täiskasvanud ja koolinoored.
Pilet eelmüügis 5 eurot Ticketeris ja Juuru Rahvamajas. Enne algust kohapeal 10/8 eurot.
PIRET PÄÄR - muinasjutuliselt lummav lugude vestja. Kes teda kuulama juhtub, see saab võlutud.
Piret Päär on jutuvestja, koolitaja, spetsialist suulise pärimuse alal, jutukooli ja Mtü jutumaja perenaine, eesti rahvajutu aasta 2020 idee autor ja eestvedaja.
Piret on lõpetanud Tallinna Konservatooriumi lavakunsti kooli ja töötanud Eesti Riiklikus Noorsooteatris. Kuid tõdemus, et teatris pead sa mängima lugusid, mida ei tahaks ise kellelegi jutustada ega ka kuulata, viis teda uutele otsingutele. Või õigemini tagasi juurte juurde. Oma jutuvestmiste, koolituste, õpitubade kaudu on ta jutuvestmisega nakatanud väga paljusid.
ANDRE MAAKER - hinnatud interpreet, produtsent, arranžeerija ja muusikakorraldaja, üheks paremaks džasskiterristiks peetav muusik nimetab ta ennast pigem loovmuusikuks, jättes nii ruumi erinevate muusikastiilide vahel liikumiseks, sest teda köidavad erinevad kõlamaailmad ja improviseerides tunneb ta end ühtviisi koduselt nii džässi-, folgi-, roki- kui ka kammermuusikalavadel.
Andre Maaker tegutseb sooloartistina ja teeb kaasa ka erinevates muusikakollektiivides.
 

«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv