Eesti English Русский

                                       
                                     
 JUURU RAHVAMAJA

INSPIREERIVA JUHTIMISE KOOLITUSINSPIREERIVA JUHTIMISE KOOLITUS
Lektor Colin P. Sisson 
Koolitus toimub Inglise keeles (tõlge eesti keelde)


Colin P. Sisson on sündinud ja kasvanud Uus-Meremaal. Ta on rahvusvaheliselt tunnustatud kirjanik ja lektor, kes juba üle kahekümne aasta on viinud läbi koolitusi ja seminare, mis aitavad inimestel teadlikumaks saada oma unikaalsetest võimetest ning saavutada elus täit potensiaali. Colin on omandanud akadeemilise hariduse äriõiguses, majanduses ja psühholoogias.

Colini õpetused on lihtsad, praktilised, emotsionaalselt kaasakiskuvad ning väga võimsad eriti just muutuste tõttu, mida nad esile kutsuvad inimeses ja teda ümbritsevas maailmas. Tema peamine suunitlus on leida vastused iseenda sees, mitte keegi ei saa meie eest seda teha, seega on oluline leida õpetaja just enda seest ning Colini koolitustel on tema sõbra rollis, kes aitab sellel teekonnal.

 Colin P.Sisson on  osales ka Veietnami sõjas, kus ta sai näha ja kogeda näha parimat juhtimist kõige keerulisemates tingimustes. 

Käesoleval aastal annab Colin koolitusi ka mujal maailmas – Jaapanis, Poolas ja Venemaal.
 
Inspireeritud kaastöötajatega on võimalik jõuda kõige imepärasemate tulemusteni ükskõik millisel alal. 


Colin P. Sisson

Kahepäevase koolituse hind 100 eurot NB! KUNI 9. JUULINI 80 EUROT . Hind sisaldab kahepäevast koolitust, koolituse materjale, lõunasööki ja teepause kahel päeval.

Toetab:


 

 


«
»