Eesti English Русский

                                       
                                     
 JUURU RAHVAMAJA

KONSTLLATSIOONI MEETODIT TUTVUSTAV TÖÖTUBA15. veebruaril kell 18.00
Konstellatsiooni meetodit tutvustav töötuba
Juhendaja Kristel Rannamees
Osalustasu 10 eurot
Osalusest palume teatada 14. veebruariks rahvamaja@juuru.ee, 529 0023 (võib saata sõnumi) - Terje Kaur


Perekonstellatsioon on teraapiline grupimeetod teadvustamaks suuremat pilti oma suguvõsa mõjudest enda isiksusele ja elukäigule. See meetod on toonud psühhoteraapiasse suure läbimurde. Öeldakse, et üks konstellatsiooni töö võrdub 70 individuaalse psühhoteraapia tunniga.
Perekonstellatsioon toob nähtavale alateadlikud seosed erinevate inimeste ja põlvkondade vahel. Niimoodi saavad nähtavaks varjatud jõud, mis meid juhivad. Nendeks võivad olla mahasurutud tunded, esivanematelt üle võetud käitumismustrid, hoiakud, latentsed süütunded, hirmud ja foobiad.
2h töötoa käigus tutvustan meetodi olemust ja saame ise katsetada lihtsate ja lühikeste harjutustega, mis õpetavad meid paremini tunnetama ja märkama erinevaid dünaamikaid inimeste vahel. Inimesed, kes on konstellatsiooni meetodiga pikemalt kokku puutunud ütlevad, et nende maailmapilt on avaramaks läinud. Vähenenud on erinevad hirmud, tekkinud suurem selgus ja optimism.
Läbiviija: Kristel Rannamees
Olen tegutsenud psühholoogiasuuna koolitustreeneri ja psühholoogilise nõustajana aastast 2004. Mind on alati huvitanud inimhinge sügavamad keerdkäigud ja selle kujunemise lugu. Konstellatsioonidega puutusin esimest korda kokku 8 aastat tagasi ja see sai pöördeliseks momendiks mõistmaks suguvõsa mõjude ulatust meie elukäigule ja valikutele. Tänu sellele otsustasin minna seda meetodit ka õppima. Tänaseks olen lõpetanud 4-aastase perekonstellatsiooni väljaõppe ja viin läbi erinevaid konstellatsiooni alaseid töötubasid ja loengusarju.

Konstellatsioonide päeva planeerime Juuru Rahvamajas 2. märtsil kell 14.30-20.30. Osalusest palume teatada 28. veebruariks.


«
»