Eesti English Русский

                                       
                                     
 JUURU RAHVAMAJA

KOHTUMINE KIRNA MÕISA PEREMEHE REIMO LILIENTHALIGAKOHTUMINE KIRNA MÕISA PEREMEHE REIMO LILIENTHALIGA
(17. novembril 2017 toimunud loengu kordus)

16. jaanuaril 2018 kell 19.00
Juttu tuleb Reimo Lilienthali ebatavalisest teekonnast inimeste aitamiseni vaimse nõustajana,  erilise energeetikaga Kirna mõisast, 
üldistest isetervenemise alustest, vastutuse võtmisest ja sellest kuidas saavutada püsiv tulemus kombineerides erinevaid tervenduspraktikaid. 
Osalustasu vaba annetus Kirna mõisa taastamiseks.
Osalejatel palume tulekust ette teatada.

Rohkem infot Reimo Lilienthali kohta leiad siit. Loe ka artiklit ajakirjas "Tervendaja"

KIRNA MÕISAST
Praeguseks on Kirna mõisapark kui loodusravikoht hästi tuntud üle Eesti. Ainulaadsete raviomadustega pargi kohta on kuuldused levinud ka Eestist väljapoole. Sagedased on külastajate grupid Euroopast ning kõige kaugemad külalised on tulnud Brasiiliast ja Tiibetist.

Kirna mõisa pargi maaalal ja vahetus lähikonnas asuvad maakoores geoloogilised rikke lõhed, mille tulemusena tõenäoliselt  vähem või rohkem erineb maa magnetiline ja elektromagnetiline kiirgus, gravitatsioon, staatiline elektriväli jt. tavapärasest looduslikust foonist. Võimalik,et see on üks teguritest, mille  mõjul toimub ja on toimunud mõisapargis viibides külastajate seas sadu seletamatuid tervenemisi erinevatest psüühilistest ja füüsilistest haigustest.

Tegu on erinevat liiki nõrkade madalsageduslike kiirgustega, mis teatud sageduse ja intensiivsuse juures mõjuvad inimorganismile kasulikult. Ka inimiorganismirakkudele on iseloomulik nõrk elektromagnetiline väli (mis on üks rakkude “suhtlusvahend”), nagu teadusuuringud näitavad. Kui mõni organ haigestub, nõrgeneb ka selle elektromagnetiline väli. Teatud sagedustel maakiirguspunktid mõjuvad aga haigele kehale stimuleerivalt ja aktiveerivad inimese nn. energiakeskusi ehk tšakraid. Külastajate tagasisidest võib järeldada, et kõik mis on inimese sees allasurutud olekus nt. raev, viha, kibestumised, solvumised jms. võimendatakse üles ja tuuakse esile. Ja just need on valdavalt põhjusteks miks inimesed haigestuvad. Mis inimene selle üleskerkinud emotsiooni, mõtte või tundega peale hakkab on tema otsustada. Kas need surutakse uuesti alla, või lastakse vabaks (lepitakse, andestatakse jms). Teise variandi puhul toimub hiljem ka tervenemine füüsilisel tasandil. Maapinna geoloogiliste kaartide järgi võib näha, et Kirna mõis asub murrangulõhelisel alal, mistõttu mõisa pargis toimivad anomaalsed madalsageduslike elektromagnetiliste ja, eespoolmainitud väljade kõikumised, fluktatsioonid. Piltlikult väljendades  maapinna sisemusest tulevad võnked panevad pargis kasvavad puud ja teised taimed ning kivid “võnkuma” ja seal viibivate inimeste süda, vereringe ja teised organid lähevad “õigesse rütmi”. See võib olla üheks põhjuseks, miks  toimub Kirnas inimeste looduslik tervenemine.


«
»