Eesti English Русский

                                       
                                     
 JUURU RAHVAMAJA

KOHTUMINE METSAMOOR IRJE KARJUSEGA


Kohtumine Metsamoor Irje Karjusega "Veetka talu lugu ..."

13. detsembril kell 19.00 Juuru Rahvamajas

 

Kohtumisel tutvustab Metsamoorina tuntud Irje Karjus oma uut raamatut "Veetka talu lugu ehk kuidas linnatüdrukust Metsamoor sai".

Oma raamatus jutustab Irje viimase 25 aasta sündmustest. Sellest, kuidas noor pere nõuka-aja ja Eesti Vabariigi vahetumise segastel aegadel maale elama asus ja milliste raskustega hakkama pidi saama. Autor soovib raamatu kaudu jagada oma kogemusi erinevatest rollidest, mida elu talle andnud on. Sellest, kuidas hobist sai töö ja sissetulek kogu perele, kuidas tuli vastutuse võtmine oma pere tervise eest, kuidas temagi jõudis tõeni - enne kui armastada meest ja lapsi, tuleb õppida armastama iseend. Oma lapsepõlve aastate tundmustest räägivad raamatus ka tema nüüdseks täiskasvanud lapsed. Irje tõdeb, et "oma loo" kirjutamine on tema jaoks olnud väga teraapiline ja innustab seda tegema ka teisi. Ta leiab, et ehkki teiste lugudest õppimine on kindlasti oluline, on hea kirja panna kasvõi ainult enda tarvis oma elamise lugu.

Osalemine on tasuta.

Õhtul saab maitsta Metsamoori valmistatud väekat teed ning muidugi on võimalus osta nii uut raamatut, kui ka teisi Metsamoori raamatuid ja tooteid.

Palume osalusest teatada rahvamaja@juuru.ee või Juuru Rahvamaja facebooki sõnumi kaudu.

Info Terje Kaur – 529 023


«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv