Eesti English Русский

                                       
                                     
 JUURU RAHVAMAJA

OKSJON JUURU RAHVAMAJA TOETUSEKS
OKSJON JUURU RAHVAMAJA RENOVEERIMISE TOETUSEKS

Oksjon viiakse läbi pärast tulukontserti, mis algab kell 19.00 ja kestab umbes poolteist tundi.

NB! Vaata ka .oksjoni kauba kohta pilte, neid lisame tasapisi juurde

Oksjonile pannakse:

– Juuru Harrastusteatri etendus
Juuru Harrastusteater mängib Sulle ja Su sõpradele (kuni 70 inimesele) Ed Vilde samanimelise novelli ainetel loodud etendust „Dr Aadu Rebame“ (45 minutit). See on lõbus-lustakas lugu ajast, kui eestlased oma päritolu häbiasjaks pidasid ja tulisel hingel peenema rahva hulka pürgisid. Loo on lavale pannud Terje Kaur. 
Etendust mängitakse mõlemale osapoolele sobival ajal Juuru rahvamajas või mõningate tingimuste olemasolul ostja poolt pakutavas kohas.
Alghind 25 eurot

– Suveõhtu maasaunas koos Juuru naisrühmaga „Pöörased Pastlad“
Kuni 8 liikmeline seltskond saab nautida saunavihtade tervistavat toimet ja Pööraste pastlate“ pakutavat peoprogrammi. Pööraselt kõlava nime pärast pole põhjust muretseda, rühma juhendajal Lea Vendikul on küllaga kogemusi pööraste ohjamises.
Alghind 25 eurot

– Järlepa Hoovikoori kontsert
Järlepa Hoovikoor on tegutsenud Marju Metssalu juhendamisel 5 aastat. Koori liikmete iseloomustamiseks võiks öelda, et nad on rõõmsad ja innustunud, sest nad laulavad oma vaid oma hinge kosutuseks ja just neid laule, mis südant sütitavad. 
Alghind 25 eurot

– Paadisõit ja piknik Järlepa naisrühmaga „Anna Minna“
Järlepa naisrühm ja juhendaja Age Tekku kutsuvad kuni 5-liikmelist sõpruskonda paadisõidule kaunile Järlepa järvele ja kostitavad järvekaldal omavalmistatud palakestega. Maakonna suurim Järlepa järv ja seda ümbritsev raba on vaatamisväärsus, mida peaks kogema iga Eestimaa ilu hindaja. 
Alghind 25 eurot

– Pärimusmatk Jüri Metssaluga
2-3 tundi kestva matka käigus jagab ajaloolane ja pärimuspaikade uurija Metssalu oma rikkalikku pagasit, mis kogutud nii Juuru kihelkonnast, kui ka paljudest teisest Raplamaa ja Eestimaa paikadest. Sul on võimalus käia tervendavail allikail, külastada iidseid hiiekohti ja ohvrikive, kuulata lugusid haldjatest, krattidest ja teistest eestlastele tuntud olenditest. Matk toimub kokkulepitud ajal piirkonnas, kus pärimuse kogujal oma kokkupuude ja kogemus. 
Alghind 25 eurot

– Lambake vaatamiseks ja kallistamiseks. 
Juuru vallas Pirgu külas asuv Mardi talu pere on Juuru Rahvamaja toetuseks välja pannud kaks auhinda, sh ühe eriti nunnu „kauba“. Pererahvaga eelnevalt kokku lepitud ajal saad käia toredas lambakasvatustalus üht oma väljavalitud lambakest kallistamas ja imetlemas ning seda kogunisti 3 aasta jooksul. Lamba mõnusas villas sasides saad kosutust ja üksolemise tunnet looduse ja looduga. Muidugi võid kaasa võtta oma pere, eriti rohkelt rõõmu saab sellest lastele. 
Alghind 15 eurot.

– Villak
Villak on Mardi talu perenaise Kristi Kauponeni sõrmeda all valminud meistriteos, mis näeb välja nagu lambanahk, aga naha asemel hoiab villa koos vilditud vaip, seega lammas ise on elus ja terve ning kasvatab uut kasukat. 
Alghind 25 eurot 

– 10 kg maasikaid
Juurus tegutseva Kaku Taimeaia perenaine Signe Leinmets on välja pannud meie kõige magusama oksjoni kauba. Siis kui maasikad küpseks saavad, ootab Sind Kaku Taimeaias 10 kg maitsvaid värskelt korjatud maasikaid, mis kasvanud Eesti mahedal mullal.
Alghind 25 eurot 

– 50 hekitaime 
50 läikiva tuhkpuu ja/või karvase viirpuu taime Kaku Taimeaialt. Saad rajada endale heki, mis jääb õuele väga pikaks ajaks Su head tegu meenutama. 
Alghind 25 eurot

– Juuru kihelkonna rahvariide vöö
Vöö on teinud kasitöömeister Evi Toomi. Evi sõrmede all on valminud juba üle poolesaja vöö, mida kasutavad nii Rapla kui kaugemate kantide rahvariiete kandjad. 
Alghind 25 eurot 

– 5 seansiline pakett massöör Reet Vasaralt
Reeda massaažitöö kohta on öeldud, et tal on head käed. Küllalt on imeks pandud, miks nii hea tegija Tallinnas hoopis suurema tulu eest tööd teha ei taha, aga Reeda enda sõnul meeldib talle aidata just maainimesi. Reet elab küll naabervallas, kuid tema noorusaja mälestused on seotud just Juuru ja Juuru Rahvamajaga. Seansse on võimalik teha nii Raplas, kui kord kuus Juuru rahvamajas.
Alghind 25 eurot 

– Rahvamaja vana kinotehnika 
Kinotehnika on pärit läinud sajandi kaheksakümnendatest aastatest. Nii nagu mujal Eestis olid ka Juuru kino hiilgeajad just siis, kuid kiirelt areneval tehnikaajastul ei ole rahvamajal enam mõtet sellega filme näidata. Hetkel hõivab tehnika üpris suure osa ühest vajalikust ruumist. Oleksime rõõmsad, kui aparatuur leiaks uue hoolitseva omaniku. 
Alghind 1 euro 

Lisainfo pakutava kauba kohta 529 0023 – Terje Kaur

«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv