Eesti English Русский

                                       
                                     
 JUURU RAHVAMAJA

EFT ja TRE tehnikad Hele Aluste juhendamisel

20. veebruaril
Juuru rahvamajas

kell 17.00 EFT TEHNIKA PRAKTIKA. Lihtne koputustehnika ehk keha akupuntuuri punkide mõjutamise meetod, mis toimib ärevust, hirmu jm blokeeringuid vabastavalt. Osalustasu vaba annetus.

Kell 19.00 PRAKTILINE TÖÖ PINGETE JA STRESSIGA – TRE harjutuste praktika.
TRE (Trauma Releasing Exercises) on keha ja meele pingetest vabastamise meetod ja protsess, mis põhineb kehaterapeudi David Berceli (PhD) kogemustel ja uuringutel. Tegemist on kindlas järjekorras sooritatud keha vibreerima panevate harjutustega, mis vabastavad kehasse pingetena ladestunud üleelamised ja traumad ning mis toetavad meid stressi korral ja aitavad ennetada võimalikku läbipõlemist. Harjutused on head ka seljavalude, õlapingete, uneuse, ärevushoogude ja veel paljude murede korral. Omandatud harjutusi on võimalik kodus iseseisvalt praktiseerida.
Selga mugavad treenigriided, kaasa võimlemismatt ja tekk.
Juhendajaks TRE 2. taseme instruktor Hele Aluste.
Osalustasu 11 eurot. Vajalik eelregistreerimine rahvamajja telefonil 529 0023 või meili aadressil rahvamaja@juuru.ee hiljemalt 18. veebruariks. Esmakordne osaleja saab täitmiseks meditsiinilise ankeedi, mille TRE instriktor võimalike probleemide ennetamiseks  enne kohtumist läbi töötab.
Rohkem infot rahvamaja kodulehelt. Teavet TRE harjutuste kohta leiad interneti aadressilt 
www.tre-estonia.net

 


«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv