Eesti English Русский

                                       
                                     
 JUURU RAHVAMAJA

PÖÖRIPÄEVA TÄHISTAMINEKatrin Haiba:
Mu elu on rännak, ühtaegu aina sügavamale sisse ja aina kaugemale välja.  Sisekompassi järgides olen seilanud väikesel purjekal üle Atlandi, elanud ja õppinud aastaid end "maailma nabaks" pidavas suurlinnas New Yorgis, kuulanud kojottide ulgumist USA indiaanimaa kõrbes ja tudeerinud taevatähtede legende kõrgel Greylocki mäe otsas.  Kõiki neid eluseiklusi lõimib sügav uudishimu looduse tsüklite ja inimese arenguetappide kooskõla kohta - soovin kogeda iseennast universumiga harmoonias võnkumas ja jagada seda võimast tervendavat kogemust ka kõigi toredate rännukaaslastega elu lookleval teel.  

Soovin teiega jagada mõtteid sügisese pööripäeva olemusest ja tähendusest - sellest, kuidas looduse liikumist järgides ka meie endi energia ja tähelepanu sissepoole suundub, et talletada rakkudesse suvel saadud värvikad kogemused, lasta neil seedida-settida ja saada väetiseks uutele eluvõrsetele.  Oleks huvitav ka kuulda, kuidas teie sügisest süvenemist oma elus kogete ja rakendate.Jagan teiega ka praeguse kuu astroloogilist tausta, mis aitab mõista suurte elutsüklite pöördepunkte.  Üks selline pöördeline aeg on tulemas Oktoobris - nimelt on sel kuul "kosmoses kavas" nii kuuvarjutus kui ka päikesevarjutus, mis on lihtsalt ülitäpsed täiskuu ja noorkuu.  See täpsus annabki neile rohkem "vurtsu" kui tavalistele kuu tsüklitele, võimaldades meil teadlikult teha suuremaid muutusi ja pöördeid oma elus.  Meil on võimalus midagi suurt lõpetada ja midagi uut ja põnevat alustada. 
Õhtu oluliseks osaks on juhendatud trummirännak tervendavasse Maaema südameruumi. Rännaku käigus saate kogeda pööripäeva energiaid oma unikaalsel moel.  Ette tuleb kindlasti ka üllatusi ja avastusi. Rännaku jaoks palun kaasa võtta tekk, pleed või joogamatt, mis teil mugavalt põrandal lamada võimaldab. 

Õhtu lõpus on huvilistel  võimalus saada lühike astroloogiline erakonsultatsioon , mille käigus tuvastame sünnikaardi järgi teie valmisoleku muutusteks.  Kui looduse loomulike muutuste tsükleid  elus õigesti kasutada, on tulemus kordades võimsam ja samas kergem ja ladusam.  Seda konsultatsiooni soovitan neile,  kel muutuste periood parasjagu käimas on või neile, kel elu tiba igavaks on sumbunud ja kes soovivad universumilt "tõuget", et midagi uut ette võtta (või ka midagi vana võimalikult valutult lõpetada).
Astroloogilise konsultatsiooni huvilistel palun tuvastada oma võimalikult täpne sünniaeg ja koht.

«
»